2022 m. spalio 27 d., ketvirtadienis

Edukacija "Piešimas ant stiklo"

 Ketvirtadienio jaukią pavakarę susirinkome KVKVB Šilainių padalinyje sužinoti kaip piešiasi ant stiklo ir tai praktiškai  išbandyti. Pasidalinti žiniomis ir įgūdžiais su mumis maloniai sutiko Kauno Milikonių progimnazijos technologijų mokytoja Laima Zumarienė.  Išsirinkę ant ko piešime, kibome į kūrybą, kuri nebuvo tokia jau ir paprasta... Kontūrai iš pradžių nelabai klausė rankos, kiek kitaip kibo prie stiklo, dažus taip pat reikėjo prisijaukinti. Buvo įdomu ir smagu.  Kiekviena dalyvė pasigamino sau savo rankomis margintą  dovaną, kuri tikrai unikali ir širdžiai miela. Džiaugiamės turėjusios galimybę  dalyvauti smagioje edukacijoje ir puikiai praleisti laiką  bendraminčių draugijoje su gausybe spalvų.

Dėkojame edukacijos vadovei Laimai Zumarienei ir KVKVB Šilainių padalinio vadovei Ilonai Paškevičiūtei už pagalbą ir glaudų bendradarbiavimą.

Edukacinis užsiėmimas vyko pagal  Valstybės biudžeto lėšų naudojimo nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2022 metų veiksmų plano 1.1.6. "Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse" KŠBC projektą "Bendrystės galia". Sutartis 2022-09-14d. Nr. SRB-472. Pagrindinis rėmėjas Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.
Kūrybines akimirkas rasite ČIA

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą