2021 m. gruodžio 10 d., penktadienis

Dovanojame Advento vainiką 2

 Kauno Šilainių bendruomenės centro direktorė Rima Andriulionienė kupina įvairiausių idėjų, kurių įgyvendinimui sutelkia visą bendruomenę.

Šiemet Ji nusprendė pradžiuginti vyresnės kartos,  vienišius gyventojus, jiems surengiant koncertą namuose ar šalia buto durų, su Advento apeigomis ir įtraukimais.   

Pasitelkusi į pagalbą keletą kūrybingų moterų, dovanojimui paruošė 10 kalėdinių vainikų, kuriuos papuošė natūraliais produktais.

Kartu su aktore Edita Niciūte, dainininke Roberta Daugėlaite, muziku Giedriumi Balbieriumi, sukūrė pusvalandžio šventinę muzikinę programą ,,Advento šaukliai“  ir didžiam Šilainių gyventojų nustebimui aplankė 15-lika žmonių, kurie dėl įvairių priežasčių retai išeina iš savo būsto.

Aplankė ir mus. Įspūdis nepakartojamas!

Grojant fleitai Rima padovanojo kalėdinį vainiką. Roberta atliko tris Adventines giesmes. Edita skaitė eiles bei linkėjimus,  aidint saksofono garsams  padalino po saujelę šieno ir žiupsnelį grūdų bei papasakojo apie užmarštin slenkančius Kūčių vakaro burtus.

Kur galėtumėm gauti šieno, kurį pagal senas tradicijas privalu paskleisti po Kūčių vakarienes staltiese?!

Kiekvienas, švelniai spausdamas kvepiančią šieno saują, išsakė savo norus bei palinkėjimus sau ir šalia esantiems.

Mini spektaklis kupinas šventiškumo užliejo širdis gerumu ir meile. Skubėjo šaunioji ketveriukė negalėdama prisėsti prie vaišėmis nukrauto stalo, nes laukė kiti.

Ne visur ir buvo pakviesti į vidų dėl tos nelaimingos „Koronos“, bet šaunus jaunimas nepabūgo pradžiuginti ir koncertuoti laiptinėje. Todėl išgirsti ir pamatyti šį kalėdinį spektakliuką galėjo ir kaimynai. Nuoširdžiausiai dėkojame Rimai Andriulionienei, Editai Niciūtei, Robertai Daugėlaitai, Giedriui Balbieriui už žavingiausią „pusvalandį kitaip“, už jų pasiryžimą dalintis savo sugebėjimais ir įžiebti ugnelę kiekvieno širdyje laukiant Šv. Kalėdų ir Naujųjų Metų.

Julija Augustauskienė
Apsilankymų akimirkas rasite ČIA

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą