2016 m. rugpjūčio 10 d., trečiadienis

„RUGPJŪČIO MEILĖS SPALVOS“


Šiandien  16 val. KMM J. Gruodžio memorialiniame skyriuje , Salako g. 18, vyko tradicinė poezijos ir muzikos popietė „RUGPJŪČIO MEILĖS SPALVOS“.

         Gražia tradicija tampa  Kauno Šilainių bendruomenės  centro poečių  klubo „Auksinė Rožė“ jau ketvirtus metus iš eilės Juozo Gruodžio memorialinio muziejaus kiemelyje rengiami poezijos skaitymai „Rugpjūčio meilės spalvos“. Šiemet, rugpjūčio dešimtąją, lijo lietus, todėl poetai ir poezijos mylėtojai buvo priimti muziejuje.

         Skambėjo šio klubo ir Lietuvos nepriklausomųjų rašytojų sąjungos narių Aldonos Mankutės- Kursevičienės, Julijos Augustauskienės Rudenės, Zenės Sadauskaitės, Dalios Milukaitės- Buragienės, Vidos Gustaitytės –Bubnienės ir Irenos Jacevičienės-Žukauskaitės, svečių: Lietuvos nepriklausomųjų rašytojų sąjungos valdybos pirmininko Vlado Burago, narių Teresėlės Varnagirienės-Pievų Smilgos, Juozo Mickevičiaus, artisto ir dainininko Algirdo Vieraičio skaitomos ir deklamuojamos eilės. Popietėje skambėjo „Ispaniško gitarų dueto“ atliekama muzika, kurią atliko VDU Muzikos akademijos absolventės Gabrielė  Obuchavičiūtė ir Eglė Kuliešytė. Jų muzikiniai intarpai gražiai papildė poetų skaitomas eiles apie meilę, gamtą, rugpjūtį. Popietę vedė Irena Jacevičienė-Žukauskaitė.

         Popietėje dalyvavusi Kauno miesto senjorų tarybos atstovė, kultūrinių renginių organizatorė Antanina Skaudžiuvienė taip pat padeklamavo eilių ir pakvietė  visus   į artimiausius Kauno miesto ir Aleksoto seniūnijos renginius.

         Visų susirinkusiųjų vardu dėkoju ilgametei šio renginio globėjai Nataljai Kaminskaitei-Kurlavičienei, fotografei Jurgitai Ragaišienei, Kauno Šilainių bendruomenės centro direktorei ir poečių klubo „Auksinė Rožė“ globėjai ir narei Rimai Andriulionienei už malonią popietę, kuri sušildė visų dalyvavusiųjų širdis.

                                                                                  KŠBC poečių klubo „Auksinė Rožė“

                                                                                  viceprezidentė

2016 08 10                                                                Irena JACEVIČIENĖ-ŽUKAUSKAITĖ
Poezijos ir muzikos popietės akimirkas rasite čia:


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą