2016 m. rugpjūčio 23 d., antradienis

Išvažiuojamoji edukacinė solidarumo stovykla

2016 rugpjūčio 26-28 dienomis organizuojame pirmąjį intensyvų bendruomenės susitelkimo renginį- išvažiuojamąją 3 dienų edukacinę stovyklą. 30 aktyviausių bendruomenės centro narių dalyvaus savitarpio pagalbos mokymuose, skirs dėmesį ir energiją bendruomenės interesams ir tarpusavio partnerystei.
KŠBC dalyvavo Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos skelbtame 2016 metų Bendruomeninės veiklos stiprinimo konkurse ir gavo finansavimą projektui " Stipri, tvari, vieninga".  Išvažiuojamoji stovykla- viena iš projekte numatytų veiklų, kurią  finansuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.
 Išvažiuojamoji Solidarumo stovykla savo rezultatais pranoko visų dalyvių  lūkesčius. Dėkingi nuostabioms lektorėms Irenai ir Daivai už gautas žinias ir naujus įgūdžius. Mus lepino puikus oras ir nuostabi aplinka.  Be to , kad  tobulėjome, bendravome, draugavome, sukome galvas, svajojome, numatėme siekius, išsakėme lūkesčius ir dar daug daug ką...   - maudėmės jūroje ,  dalyvavome grybavimo "varžybose".  Grįžome vėlai, patenkinti ir pilni pozityvių įspūdžių , kuriuos bet kada galėsime prisiminti vartydami įamžintas  stovyklos akimirkas.
                                  Solidarumo stovyklos  akimirkas  rasite čia :

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą