2019 m. spalio 11 d., penktadienis

Kviečiame į Bendruomiškumo ir mainų mugę


Šiandien, saulėtą spalio 20-osios  dieną,  Šilainiuose  vyko pirmoji bendruomeniškumo mugė. Tai Kauno Šilainių bendruomenės centro projekto „Tiesiu ranką bendrystei“ rudeninė veikla. Projekto partneriai: Šventosios Dvasios (Šilainių) parapija ir Sargėnų ir Vytėnų bendruomenės centras.  Projekto pagrindinis rėmėjas- Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

                             Bendruomeniškumo ir mainų mugėje atsinešti daiktai buvo dovanojami naujiesiems šeimininkams, kas labai palengvino įsigijimo procesą. Puikią nuotaiką palaikė Folkloro ansamblis „Slaunos su škarpetkutėm“, vadovė Herminija Vokietaitienė ir Vokalinis-instrumentinis ansamblis „Šlamutis“, vadovas Juozas Gricius. Džiaugėmės puikiais Veronikos Lazdauskienės siuvinėtais prezidentų ir artimųjų portretais bei Elenos Vonžodienės tapytais paveikslais. Džiugu svečiuose buvo matyti savarankiško gyvenimo namų „Būkime drauge“ atstovus su savo darbais.  Sigita Grigaliūnienė mielai aiškino ir kiekvienam norinčiajam padėjo išsilieti kvapią natūralaus vaško žvakę.

                             Nuoširdžiai dėkoju Vaidai Pranarauskaitei už dalyvavimą renginyje ir Šilainius atstovaujančio seimo nario Ramūno Karbauskio atvežtas dovanas, Dainavos bendruomenės centro „Draugystė“ vadovei Danutei Macenkaitei, kuri niekada nestokoja dovanų dalyviams, Parapijos referentei  Danutei Matulaitienei  už aktyvią pagalbą organizuojant renginį, Sargėnų-Vytėnų bendruomenės centro vadovei Danutei Teišerskienei už geranorišką prisijungimą ir dalyvavimą ir nenuilstančiai renginio vedančiajai Violetai Visockienei.  AČIŪ meno kolektyvų dalyviams ir visiems apsilankiusiems mugėje. 
                     


 Mugės akimirkas ir nuotraukas rasite paspaudę  ČIA

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą