2018 m. lapkričio 16 d., penktadienis

Cantienicos (taisyklingos laikysenos) įvadinis seminaras


Cantienica metodika – tai 7 grupių treniruočių programa kūno formoms ir taisyklingai laikysenai. Cantienica programos kertiniais akmenimis grindžiamos dubens dugno raumenų treniruotės, jėgos programa, nugaros mankštos programa ir kt. Atliekant pratimus, dubens dugno giliuosius raumenis susiejama su pilvo, nugaros, šlaunų ir klubų raumenų sluoksniais, kaulais, sąnariais, sausgyslėmis ir priverčiama juos veikti kartu. Sistema veikia teisingai sudėliojus visas dalis į savo vietas.
Šiandien grupė seminaro dalyvių Tado Ivanausko progimnazijos salėje susipažino su Cantienica metodo teorija.  Sertifikuota Cantienicos metodo trenerė Renata Ložienė kelias valandas aiškino, kaip praktiškai grąžinti kaulus į pirminę prigimtinę padėtį, sutvarkyti kaulų, raumenų, raiščių, sausgyslių-visų jungčių teisingą padėtį ir užtikrinti taisyklingą veikimą.  Seminaro dalyviai po užsiėmimų džiaugėsi atradę patogumo jausmą savo kūne ir išsiaiškinę kaip jį išlaikyti . Apie Cantienica metodiką daugiau informacijos galite rasti  www.kunolaisve.lt. 
 Veikla finansuota Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos pagal programą "Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse" , projektas SRB-0614.Komentarų nėra:

Rašyti komentarą