2014 m. gruodžio 1 d., pirmadienis

Bendruomenių pagerbimo šventė rotušėjeKauno m. savivaldybės Savivaldos ir bendruomenių reikalų komitete buvo nuspręsta  Bendruomenių pagerbimo šventę rotušėje surengti  gruodžio 1 d., pirmadienį, 18 val.  Nuspręsta, kad į rotušę kviečiami visų Kauno bendruomenių centrų pirmininkai ir vėliavininkai su centro vėliava, jei turi. Tai yra - 2 žmonės. Jei centras neturi vėliavos, centrui atstovauja tik bendruomenės centro pirmininkas.
Šiais metais kiekvienas ateinantis bendruomenės  centras turi atsinešti padarytą savo bendruomenės vizijos laivą (laivelį) su skiriamuoju ženklu (logotipu, vėliavėle, užrašu, koks BC). Šie laiveliai "suplauks" į jiems skirtą "uostą" - vietą rotušėje, kurioje atėję vadovai paliks savo laivelius. Šie laiveliai bus kaip  bendruomenės simbolis, kuris po šventės pasiliks rotušės muziejuje.

Kauno Šilainių bendruomenės centro vizijų laivelį sukūrė ir pagamino šilainiškiai dailininkai keramikai Česlovas Gudžius ir Jūratė Gudžiuvienė.  Dėkojame jiems už nuostabų ir stilingą laivelį

Šilainių bendruomenės centro vizijų laivas :
 
 

 
 


 
 
 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą