2013 m. lapkričio 5 d., antradienis

2013-11-16 d. vykstame į kelionę...


2013-11-16d Kauno Šilainių bendruomenės centras organizuoja poilsinę-pramoginę kelionę bendruomenės nariams ir jų šeimoms į kaimo sodybą Varėnos rajone Pamerkių km. ( 130 km apie 2 val. kelio į vieną pusę):

“Grikio kelias nuo sėjos iki pietų stalo”

Vyksime į  “Grikucio”  Laimos ir Kosto Mačionių sodybą prie Merkio upės kranto,  senoviniame dzūkijos kaime, Pamerkiuose, Varėnos rajone. Šalia gražus pušynas.

Vaišinsimės grikių žiedų arbata, pyragu su bruknių uogiene. Susipažinsite su senoviniais darbo įrankiais Dzūkijoje. Spragilais kulsite grikius, vėtysite grūdus, malsite su senovinėmis girnomis, sijosite miltus, maišysite tešlą, kepsite ir ragausite grikinius blynus. Mušite sviestą senovine „buikele“ ir čia pat ragausite.
Po visų darbų gardžiuositės kvapnia sriuba, virta dideliame katile lauke ant laužo. Sodyboje Jūsų lauks ir smagūs žaidimai. Kas nenorės “dirbti” , galės džiaugtis gamtos prieglobsčiu  ir draugija sodyboje
J.

Kelionės metu artimiau susipažinsime, pabendrausime, pasikalbėsime, aptarsime bendruomenės planus kitiems metams...

Užsiėmimų sodyboje trukmė – 4 valandos.

Grįšime pro Trakus. Jei bus geras oras ir noras- sustosime valandai Trakuose...

Kelionė įvyko, lietus nesutrukdė ir nuotaikos nesugadino.  Ačiū  visiems   aktyviai dalyvavusiems , šeimininkavusiems ir  dainavusiems. 
 

Kelionės akimirkos

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą