2013 m. birželio 8 d., šeštadienis

Bendruomenių Sveikatingumo diena

  Šeštadienį Kauno Santakos parko stadione vyko Bendruomenių Sveikatingumo diena. Renginį organizavo Lietuvos sporto universitetas, Kauno m. sav. Visuomenės sveikatos biuras, Kauno bendruomenių centrų asociacija ir Kauno jungtinis sveikuolių klubas.

Programoje buvo bendroji ir varžybinė dalys, kuriose savo jėgas galima buvo išbandyti Jėgos trikovėje, figūriniame dviračių važiavime, dalyvauti pilates mankštoje, pasimokinti lietuvių liaudies šokių, pasižiūrėti Kauno policijos kinologų pasirodymo. Nors buvo karšta, susirinko nemažas būrys mūsų bendruomenių centrų.
Varžybose savo jėgas išbandė visų BC nariai: Lampėdžių, Vilijampolės "Veršvos", Šilainių, "Žaliojo Ąžuolyno", sargėnų ir Vytėnų, "Dainavos", Kaunėnų bei Kauno Jungtinio sveikatos klubo nariai.
Nors didžiąją  bendruomenių centrų narių dalį sudaro moterys senjorės, nežiūrint į karštį, jos drąsiai kartu su vyrais bandė savo jėgas visose rungtyse. Susižavėjimą sukėlė Vilijampolės senjorė, padariusi puikiausią "špagatą". Šilainių komandą  į pergalę vedė atletiškas Povilas.
Jungtinio sveikatos klubo nariai mokė visus populiarių liaudiškų šokių, aleksotiškiai nepralenkiami buvo figūrinėse dviračių rungtyse. Dviračių rungtyje dalyvavo ir mažiausieji dalyviai, pelnę daugiausiai simpatijų ir apdovanojimų. Visos moterys, be abejo, išbandėme pilates mankštą, kurią vedė LSU dėstytoja K. Zaičenkovienė.

Visus sužavėjo Kauno policijos kinologai, kurie parodė savo pagalbininko sugebėjimus ginant šeimininką, sulaikant nusikaltėlį.

Visi varžybų nugalėtojai ir rungčių organizatoriai buvo apdovanoti LSU, KBCA ir Visuomenės sveikatos biuro atminimo dovanėlėmis.

Komandiniai laimėtojai:
Bendruomenė/klubas
I vietaII vieta
III vieta
Bendra įskatos vieta
ALeksotas
0
1
1
IV
Vilijampolės "Veršva"
2
0
1
III
Šilainiai
2
1
3
I
Žaliasis Ąžuolynas
0
0
0
VII
Lampėdžiai
0
1
0
V
Sargėnai ir Vytėnai
0
0
1
VI
Kauno jungtinis sveikatos klubas
2
2
1
II
 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą