2013 m. balandžio 9 d., antradienis

Tradicinė humoro popietė Šilainiuose


Sekmadienio popietę  Kauno Šilainių bendruomenės centro nariai, šilainiškiai, draugai  ir svečiai  gausiai rinkosi į ketvirtus metus organizuojamą humoro šventę „ Humoras gydo kūną ir sielą“.  Smalsu buvo ar išties „Humoras ir satyra, bendrą kalbą randa: humoras kutena, satyra įkanda...“

Tradicinę humoro šventę  organizavo Kauno Šilainių bendruomenės centro nariai ir  poetė Aldona Mankutė-Kursevičienė. Jau ketvirtus metus , ištikimas rėmėjas,  Tado Ivanausko vidurinė mokykla, suteikė patalpas šventės organizavimui, už ką,  mokyklos vadovybei, esame labai dėkingi. Džiugu, kad kasmet į šventę  susirenka vis daugiau ir daugiau satyros ir humoro mėgėjų.

 

  Į susitikimą su Šilainių gyventojais atvyko  satyrikai, poetai:    Petronė Veiverienė (Petruška),  Petras Žemkauskas, Juozas Mickevičius, kūrybinės raiškos asociacijos „Kauno branduma“ nariai. Visi  mielai dalinosi kūryba, eilėmis ir mintimis. Savo eiles skaitė ir šilainiškės poetės: Zenė Sadauskaitė, Irena Jocevičienė, Julija Augustauskienė.
 


 
 
Renginį vedė ir savo eilėmis susirinkusius džiugino Aldona Mankutė-Kursevičienė.

 

Šventėje dainavo Kauno Šilainių bendruomenės centro moterų folkloro ansamblis „Slaunos“, vadovė Herminija Vokietaitienė ir etnografinis ansamblis „Sūduva“, vadovas Rimantas Petrušonis.
 Po renginio visi dalyviai  skirstėsi patenkinti, pakiliai nusiteikę. Atsisveikinome iki kitų metų balandžio mėnesio, sekančios, tradicine tapusios, humoro šventės...Asociacija Kauno Šilainių bendruomenės centras

2013-04-07

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą