2013 m. birželio 8 d., šeštadienis
2013 m. birželio 1 d., šeštadienis
Gegužinė "Sveikiname vasarą"
Juozo Gruodžio memorialiniame muziejuje
(Salako g. 18)
2013 m. birželio 1 d.
15 val.
Kauno miesto
bendruomenių šventė – gegužinė
„Sveikiname vasarą!”
Dalyvauja
Kauno Šilainių bendruomenės centro
dainų ansamblis
SLAUNOS (su škarpetkutėm) –
vadovė Herminija Vokietaitienė
Labdaros fondo Petrašiūnų
bendruomenės centras choras
MONTE PACIS – vadovas
Arvydas Paulauskas
Kauno Sargėnų ir Vytėnų
bendruomenės centro kapela
ŠILAS – vadovas Antanas
Murauskas
Kaunėnų bendruomenės ansamblis
LYRA – vadovė Regina Tubutienė,
akompanuos Rimantas
Petrušonis (akordeonas)
Eigulių bendruomenės centro
ansamblis
SMARAGDAS – vadovės Loreta
Vaitkuvienė ir Onutė Delonienė
Renginį veda
– J. Gruodžio muziejaus vadovė Natalja Kaminskaitė-Kurlavičienė
2013 m. gegužės 12 d., sekmadienis
Paminėta meilės deivės Mildos diena koncertu
Pagaliau atėjo pavasaris į mūsų širdis Ir į visus pašalius. Senoj Lietuvių liaudies dainoj yra tokie žodžiai:
„ Visas dainuškas
mes išdainavom. Viena dą (liko) nedainuota.
Tad dainuosim
pavasarėly, žalias rūteles sėdamos“.
Na, mes čia
Šilainiuose, rūtelių nei sėsim nei ravėsim, bet padainuot tai tikrai
padainuosim...
2013-05-12d. 14 val. šilainiškiai rinkosi Tado Ivanausko vidurinės mokyklos salėje į Kauno Šilainių bendruomenės centro ansamblio „ Slaunos“ (su škarpetkutėm) koncertą, meilės deivės Mildos dienai pažymėti ir paklausyti dainų apie meilę, pavasarį... Koncerto svečiai- kaimo kapela "Girnapusė".
2013 m. balandžio 13 d., šeštadienis
Nemokami Jogos užsiėmimai bendruomenėje
Šiandien 11.30val. Kauno Šilainių bendruomenės nariai susirinko pirmai bendrai Jogos treniruotei. Mokytojas Rytis supažindino su kvėpavimo technika, išbandėme kvėpavimo pratimus. Atlikome pirmųjų žingsnių ir kelias sudėtingesnes pozas ir asanas. Jogos mokytojas parodė ir gana sudėtingų pozų, tad tobulėti, kaip paaiškėjo, tikrai turime kur. Po treniruotės išsiskyrėme puikiai nusiteikusios ir pasiryžusios įvaldyti jogos techniką bei gerinti savo fizinę būklę.
Jogos treniruotės vyks kiekvieną šeštadienį 11.30 val. Renkamės Tado Ivanausko vidurinėje mokykloje, Vėtrungės 1, Kaunas. Norintys prisijungti skambinkite tel. 868213848 arba rašykite kaunosilainiubendrcentras@gmail.com
2013 m. balandžio 9 d., antradienis
Tradicinė humoro popietė Šilainiuose
Sekmadienio popietę Kauno Šilainių bendruomenės centro nariai,
šilainiškiai, draugai ir svečiai gausiai rinkosi į ketvirtus metus
organizuojamą humoro šventę „ Humoras gydo kūną ir sielą“. Smalsu buvo ar išties „Humoras ir satyra,
bendrą kalbą randa: humoras kutena, satyra įkanda...“
Tradicinę humoro šventę organizavo Kauno Šilainių bendruomenės centro nariai
ir poetė Aldona Mankutė-Kursevičienė.
Jau ketvirtus metus , ištikimas rėmėjas, Tado Ivanausko vidurinė mokykla, suteikė
patalpas šventės organizavimui, už ką,
mokyklos vadovybei, esame labai dėkingi. Džiugu, kad kasmet į
šventę susirenka vis daugiau ir daugiau
satyros ir humoro mėgėjų.
Į susitikimą su Šilainių gyventojais atvyko satyrikai, poetai: Petronė Veiverienė (Petruška), Petras Žemkauskas, Juozas Mickevičius, kūrybinės
raiškos asociacijos „Kauno branduma“ nariai. Visi mielai dalinosi kūryba, eilėmis ir mintimis.
Savo eiles skaitė ir šilainiškės poetės: Zenė Sadauskaitė, Irena Jocevičienė,
Julija Augustauskienė.

Šventėje dainavo Kauno Šilainių
bendruomenės centro moterų folkloro ansamblis „Slaunos“, vadovė Herminija
Vokietaitienė ir etnografinis ansamblis „Sūduva“, vadovas Rimantas Petrušonis.
Po renginio visi dalyviai skirstėsi patenkinti, pakiliai nusiteikę. Atsisveikinome
iki kitų metų balandžio mėnesio, sekančios, tradicine tapusios, humoro šventės...
Asociacija Kauno Šilainių bendruomenės
centras
2013-04-07
Užsisakykite:
Pranešimai (Atom)










